blog

Arnavutköy 2. El Eşya

Arnavutköy 2. El Eşya Alınır Satılır

Kılıç Spot olarak 2004 yılından bugüne 2. El eşya alımı ve satımı konusunda markalaşmış bir firma olmaktan gurur duymaktayız. Arnavutköy 2. El Eşya dendiğinde de akla ilk olarak Kılıç Spot’un gelmesi bunun bir sonucu olarak görülmektedir. Bugüne kadar İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet vererek müşteri memnuniyetini artırmaya devam etmeyi amaçlamaktayız.

Arnavutköy 2. El Eşya kapsamında beyaz eşya, mobilya takımları, Led TV, Klasik Mobilya, Klima ve Bilgisayar alım satımı gerçekleştirmekteyiz. Teknolojinin gelişmesinden faydalanarak müşteriyi zaman kaybından kurtarmakta ve fiyatlandırma için WhatsApp hattını kullanmaktayız. Bu nedenle satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını çekerek bizimle iletişime geçmeniz fiyat alabilmeniz için yeterli olacaktır. Karşılıklı olarak anlaşma sağlanması durumunda adresinizden eşyalarınızı almakta ve nakit olarak ücretini sizlere anlık olarak ulaştırmaktayız.

Arnavutköy 2. El eşya alım satımında firmamız, eşyaların niteliklerine bağlı olarak birtakım şartları gözetmektedir. Bunun en önemli nedeni müşteri memnuniyetinin alımda olduğu kadar satımda da üst düzeyde tutabilmektir. Bu sebeple beyaz eşya alımlarında 5 yıldan fazla ömrü olan, pas lekeleri ya da çürükleri bulunan eşyaların satın alımını yapmamaktayız. Mobilyalarda bir yaş kısıtı olmamakla birlikte sigara yanığı ve leke olmamasına, kırık ve yırtıklar bulunmamasına dikkat etmekteyiz.

Bunların yanı sıra Led TV’ler için de alım ve satım yapmakta ve bu noktada da ürün modellerine özen göstermekteyiz. Söz konusu bilgisayarlar olduğu takdirde masaüstü, laptop, macbook ve tabletlerinizi evinizden direkt nakit olarak almaktayız. İ3 işlemci altındaki bilgisayarların alımını yapmamaktayız. Klima alım satımını da Arnavutköy 2. El  eşya olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirmekte ve arızalı olmamalarını önemsemekteyiz. Buna ek olarak klimaların söküm işlemlerini de işinde uzman ekip arkadaşlarımızca gerçekleştirmekteyiz.