blog

Avcılar 2. El Eşya

Avcılar 2. El Eşya Alınır Satılır

Avcılar 2. El eşya alım ve satımı noktasında bölgede ön planda olan Kılıç Spot firmamız, 2004 yılından bu yana İstanbul’un birçok semtinde değerinde alım satım yapmayı hedeflemiş ve bu konuda dürüst çizgisinden hiç ödün vermemiştir. Müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekte ve aynı zamanda yenilikçi bakış açısını spot alanına kazandırmış olmamız nedeni ile gururlanmaktayız.

Avcılar 2. El eşya alım ve satımında beyaz eşya, mobilya takımı, Led TV, klima, klasik mobilya ve bilgisayar, tablet gibi eşyalar üzerine yoğunlaşmaktayız. 2. El eşyanın eski eşya anlamına gelmediğini ve oldukça kullanışlı ve uygun fiyatlı olmaları nedeni ile tercih edildiklerini hatırlatmakta ve çalışmalarımızda da bunu öne çıkarmaktayız. Eşyaların kullanılabilir ve tercih edilebilir olma özelliklerini koruması amacı ile de eşyalarınızı satın alırken birtakım özelliklere dikkat etmekteyiz.

Beyaz eşyaların en fazla 5 yıl kullanılmış olmasına, pas ve çürüklerinin bulunmamasına, Led TV  ve klimaların model ve kodlarına dikkat etmekte ve mutlaka çalışır durumda olmalarını istemekteyiz. Mobilya iskeletlerine kırık ve dökülmelerin bulunmamasına, kumaşlarında ise çıkmayan leke, yırtık ve sigara yanığı gibi izlerin olmamasına dikkat etmekteyiz. Ayrıca bilgisayarlarınızın sorunsuz çalışıyor olmalarına ek olarak en az i3 işlemci olmalarını da gözetmekteyiz. Klasik mobilyalarda da değerinde alım ve satım ilkemize sadık kalmaktayız. Klimalarınızın söküm işlemlerini ise uzman ekibimiz ile birlikte bizzat gerçekleştirmekteyiz.

Zaman tasarrufu sağlayabilmek ve sizlere daha etkili bir şekilde hizmet verebilmek için WhatsApp hattımız üzerinden ön görüşme sağlamaktayız. WhatsApp numaramız üzerinden bizlere satışını yapmak istediğiniz ürünün görsellerini ve bilgilerini göndermenizi talep etmekteyiz. Bunun ardından sizlere en kısa sürede dönüş yapmakta ve fiyat teklifimizi sunmaktayız. Anlaşma sağlandığı andan itibaren kapınızdan eşyalarınızı almakta ve ödemeleri de nakit olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede hem sizleri bu işe uzun saatler ayırmaktan kurtarmakta hem de güvenilir bir alışverişin yolunu açmaktayız.

Kılıç Spot ol