blog

Bahçelievler 2. El Eşya

Bahçelievler 2. El Eşya Alınır Satılır

Bahçelievler 2. El eşya alım satımını, İstanbul’un her bölgesinde olduğu gibi bu bölgede de Kılıç Spot olarak üstlenmekte ve yüksek hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyetini korumayı hedeflemekteyiz. Bu amaçla 2004 yılında çıktığımız 2. El eşya alım ve satımı yolunda dürüst, değerinde eşya alım satımını öncelemekte ve güvenli alışveriş deneyimini sunmanın peşinde koşmaktayız.

Bahçelievler 2. Eşya kapsamında beyaz eşya, mobilya takımı, klasik mobilya, klima, Led TV ve bilgisayar üzerinde durmaktayız. Satıcı için değerinde fiyat politikası uygulamaktayız. Bunu yaparken eşyanın bir sonraki kullanıcısının talep ve isteklerini de gözetmekteyiz. Bu nedenle 2. El eşya alımlarında birtakım şartların sağlanıp sağlanmadığını kontrol etmekteyiz. Örnek olarak beyaz eşyalarınızın en fazla 5 yıl kullanılmış olmasına ve herhangi bir çürük ve paslarının olmamasına, mobilyalarda ağaç bölümlerinin yıpranmamış olmasına ek olarak kumaşlarında herhangi bir leke, yırtık ve yanık izlerinin olmamasına özen göstermekteyiz.

Led TV ve klimalarda ilgili ürünün model kodu üzerinden değerlendirme yapmakta ve elbette ki eşyanın çalışır durumda olmasına dikkat etmekteyiz. Bilgisayar söz konusu olduğunda ise laptop, masaüstü, tablet ve macbook alımı satımı yapmaktayız. Bu noktada da bilgisayarların en az i3 işlemciye sahip olmasını gözetmek durumundayız. Klasik mobilya konusunda da yanlış anlaşılmakta olan bir konuya değinmek isteriz. Antika ile aynı değerde olmayan klasik mobilyalar bu nedenle çok pahalı olmamaktadır. Değerinden daha azını sunmayacağımızı temin etmekte ve bu konuya da dikkat etmenizi rica etmekteyiz.

Kılıç Spot olarak Bahçelievler 2. El eşya alım ve satımında daima dürüstlük çizgimizden ödün vermemekteyiz. Buna ek olarak sizlere büyük kolaylıklar da sağlamaktayız. Eşyalarınızı satmak istediğiniz takdirde WhatsApp hattımızı devreye sokmakta ve bu hatta ürünlerin görsellerini göndermenizi talep etmekteyiz. Ardından en kısa sürede ürün teklifimizi yapmaktayız. Anlaşmanın sağlanması durumunda da eşyalarınızı kapınızdan almakta ve ödemelerimizi de nakit olarak anında gerçekleştirmekteyiz.