blog

Bakırköy 2. El Eşya

Bakırköy 2. El Eşya Alınır Satılır

Kılıç Spot ismi ile markalaşmayı başarmış olan firmamız, 2004 yılından bu yana İstanbul’un bütün bölgelerinde 2. El eşya alım ve satımını değerinde gerçekleştirmesi nedeniyle gurur duymaktayız. Bu başarımızı Bakırköy ve çevresinde yaşayan alıcı ve satıcı müşterilerimiz için de sergilemek amacıyla birçok yeni girişime imza atmış bulunmaktayız. Her şeyden önce kıymetli vaktinizin en kısa bölümünü 2. El eşya alım ve satımına ayırmanız için WhatsApp hattımızı devreye sokmuş bulunmaktayız. Bu sayede satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını bize ulaştırdığınızda değerlendirme ve geri dönüş sağlamaktayız.

Bakırköy 2. El eşya alım ve satımı kapsamında beyaz eşya, mobilya takımı ve klasik mobilyalar, led Tv, masaüstü ve laptop bilgisayarlar ile klima modellerine yer vermekteyiz. Bunu yaparken hem alıcının hem de satıcının memnun kalabileceği kuralları gözetmekteyiz. Satıcı için kesinlikle eşyasının değerinde bir nakit ödemesi gerçekleştirmekte ve alıcılar için ise eşyaların her birinin neredeyse yeni bir görünüme sahip olacak kadar temiz olmasına dikkat etmekteyiz.

Beyaz eşyaların en fazla 5 yıllık bir kullanım geçmişi olmasına, çürük ve pas lekelerinin bulunmamasına dikkat etmekteyiz. Mobilya ve takımların mekanizma ve duruşlarında hasar olmamasına, kumaşlarında sigara yanıkları, kalem izleri gibi lekelerin bulunmamasına da özen göstermekteyiz. Led TV ve klimaların da mutlaka marka ve modellerini kontrol etmekte, belirli model ve markaları alıcı müşterinin hakkını korumak amacı ile satın alamamaktayız. Klasik mobilya alım ve satımında ise antikacılar ile karıştırılmamamız gerektiğinin de altını çizmek isteriz. Bu nedenle klasik mobilyalara, diğer mobilyalardan çok daha üst düzey bütçeler belirlememekteyiz.

Kılıç Spot ismi ile bu alanda firma olmayı başarmış nadir markalardan olmamız, bize daha fazla sorumluluk vermektedir. Bu nedenle hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak için çalışmalar yürütmeye ve Bakırköy’de 2. El eşya alım satımını gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Bütün alım ve satımlarımızı kapıda nakit olarak gerçekleştirmekteyiz. Yalnızca satmış olduğumuz eşyaları değil satın aldığımız eşyaları da kapınızdan ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde almaktayız. Klima vb. söküp takma işlemlerini ise uzman ekip arkad