blog

Bayrampaşa 2. El Eşya

Bayrampaşa 2. El Eşya Alınır Satılır

Bayrampaşa 2. El eşya konusunda Kılıç Spot olarak 2004 yılından beri İstanbul’un birçok ilçesinde eşya alım ve satımını yapmakta ve yenilikçi bakış açımız sayesinde birçok müşterinin bizi tercih etmesine neden olmaktayız. Bu işi yaparken uzman, işi bilen ekip arkadaşlarımız ile çalışmaktayız. Aynı zamanda değerinde alım ve satım çizgimizden de ilk günden bu yana hiç ödün vermemekte ve dürüst ve güvenilir olmayı önemsemekteyiz.

Bayrampaşa 2. El eşya alım ve satımında beyaz eşya, mobilya ve klasik mobilya takımları, Led TV, bilgisayar, laptop, tablet ve klimalar üzerine yoğunlaşmaktayız. Bütün bu eşyaların, bir ev için en önemli eşyalar olduğunun farkındayız. Bu nedenle eski olanı değil 2. El olanı alıp satma konusunda da oldukça dikkatli çalışmaktayız. Beyaz eşyaların en fazla 5 yıl kullanılmış olmalarına, mobilyalarda yanıkların ve çıkmayan lekelerin bulunmamasına ve bütün eşyaların kullanılabilir ve çalışır durumda olmasına önem vermekteyiz.

Led TV, klima ve bilgisayar gibi aletlerin model kod ve numaralarını talep etmekte, değerlendirmelerimizi bu kodlar üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Klimalarınızın söküm işlemlerini de ayrıca kendimiz üstlenmekteyiz. Bütün bu eşyaların alım ve satım süreçlerinin tamamlanması noktasında büyük bir özveri ile çalışmakta ve işlemler başarılı bir şekilde tamamlanana kadar sürecin sıkı takipçisi olmaktayız.

Kılıç Spot firması olarak, Bayrampaşa 2. El eşya alım ve satımını güncel ve yenilikçi bakış açısı ile gerçekleştirmeyi, günümüz şartlarının en önemli gerekliliği olarak görmekteyiz. Bu nedenle sizlerin zamandan tasarruf etme isteğinizin farkında olarak uzaktan ön görüşme ve anlaşmaları sağlayabilmekteyiz. WhatsApp hattımız üzerinden bize eşyalarınızın görsellerini ve model kodlarını göndermeniz durumunda en kısa süre içinde sizlere fiyat teklifimizi belirtmekteyiz. Anlaşmanın sağlanması durumunda da dilediğiniz adresten eşyalarınızı almakta ve ödemelerimizi de aynı anda nakit olarak gerçekleştirmekteyiz.

2004 yılında çıktığımı