blog

Büyükçekmece 2. El Eşya

Büyükçekmece 2. El Eşya alınır satılır

Kılıç Spot 2. El eşya alım ve satım firması olarak amacımız, 2004 yılından bu yana kaliteli, güvenli ve değerinde hizmet vermek ve bu hizmeti bütün İstanbul’a sağlayabilmektir. Büyükçekmece 2. El eşya alım ve satımı konusunda da yetkimiz ve müşteri memnuniyetimizi göz önünde bulundurarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmetlerimizi, yeni nesil 2. El eşya alım satımını gözeterek gerçekleştirmekte ve bunu aktif olarak sağlayabilmek adına WhatsApp iletişim hattımızı kullanmaktayız.

Büyükçekmece 2. El eşya alımı ve satımı söz konusu olduğunda Kılıç Spot olarak ön plana çıkmaktayız. Burada önem verdiğimiz en önemli nokta ise 2. El eşyanın eski ve kullanılmayacak eşyalardan ayrı tutulduğunu her fırsatta göstermemiz ve söylememizdir. Bu nedenle satın alacağımız eşyaların hem maddi değerini hem de kullanım değerini çeşitli kriterler ışığında değerlendirmeye tabii tutmaktayız. Kılıç Spot 2. El eşya alım ve satım firması olarak beyaz eşya, mobilya takımı, klasik mobilya parçaları, bilgisayar, Led TV ve Klima alım satımı yapmaktayız.

Beyaz eşya alımında özelikle eşyaların çalışır durumda olmasına özen göstermekteyiz. En fazla 5 yıldır kullanılıyor olmasına, pas ve çürüklerinin olmamasına da dikkat etmekteyiz. Mobilya söz konusu olduğunda ise temiz kullanılmış olmasının yanı sıra kumaşlarda yanık izleri ve çıkmayan lekelerin bulunmamasını gözetmekte ve mobilya iskeletinin sağlam olmasını beklemekteyiz.

Klima alım ve satım işlemlerinde de profesyonel ekip arkadaşlarımızın montaj ve demontaj noktasında sizlere destek olduğunu belirtmek isteriz. Böylece sizleri ekstra iş yükünden kurtararak daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Led TV ve bilgisayar alımlarında da marka ve model kodlarına dikkat etmekte, bilgisayarların en az i3 işlemciye sahip olmasını talep etmekteyiz. Bütün bunların hem bir sonraki kullanıcının işine yarayacak ürünlere yer vermemiz için hem de satıcının kar elde edebilmesi için önemli konular olduğunun bir kez daha altını çizmek isteriz.

B