blog

Eyüp 2. El Eşya

Eyüp 2. El Eşya alınır satılır

Kılıç Spot 2. El eşya alım ve satımı yapan firmamız, 2004 yılında kurulmuş ve ofisi Bahçelievler’de yer alan bir markadır. Markalaşma sürecini ise üstün kalitesi, güvenilirliği ve dürüst satış politikasına borçludur. Yıllardır İstanbul’un hemen bütün semtlerinde özen ve titizlikle 2. El eşya alım ve satımını yapan Kılıç Spot olarak şimdi de Eyüp’te sizlerin her türlü spot ihtiyaçlarınızı karşılamak için bulunuyoruz.

Beyaz eşya, mobilya takımı, klasik mobilya, led TV, bilgisayar ve klimaların yalnızca alımını değil satımını da gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken, belirli kullanıcı kriterlerini de önemsiyoruz. Bu nedenle beyaz eşya söz konusu olduğunda en fazla 5 yıl kullanılmış olmasına, herhangi bir çürük, çizik ve pas oluşmamasına ve elbette ki çalışır durumda olmalarına dikkat ediyoruz. Klima ve Led TV için model kodlarını talep edip, çeşitli kontrolleri sağlıyoruz.

Mobilyada ise kullanım ömründen çok kullanım kalitesine önem veriyoruz. Mobilyalarda herhangi bir hasarın olmamasına, kumaşlarında yırtık, sigara yanığı ve çıkmayan lekelerin bulunmamasına dikkat ederek bir sonraki kullanıcıların da hakkını gözetiyoruz. Klasik mobilyaların ise antika olarak değerlendirilmediğini belirtmek istiyoruz. Bu nedenle satım ve alımlarda yüksek miktarda nakitlerden söz edemiyoruz. Çeşitli kullanım alanlarına ve klasik mobilyaların, kaç yıllık olduklarına göre değerlendirmeler yapıyoruz.

Her eşyada olduğu gibi bilgisayarlarda da titizlikle çalışıyoruz. Masaüstü ve laptop alımı gerçekleştirirken i3 işlemcinin altında olmamalarına, herhangi bir hasarının olmamasına ve çalışır durumda olmalarına ayrıca önem veriyoruz. Günümüzde birçok işin bilgisayarlar ile yapıldığını bildiğimiz için hem alıcıya hem de satıcıya karşı oldukça dürüst davranmayı işimizin temel gereği olarak belirliyoruz.

Yalnızca merkez ofis ve çevresinde değil İstanbul’un her semtinde titizlikle alım ve satım yapıyoruz. Eyüp 2. El eşya konusunda da uzman ekip arkadaşlarımıza güveniyoruz. WhatsApp hattımız sayesinde sizlerle çok daha hızlı ve sağlıklı iletişim kuruyor ve anlaşmanın sağlanması durumunda da direkt olarak eşyalarınızı kapınızd