blog

Fatih 2. El Eşya

Fatih 2. El Eşya alınır satılır

2004 yılında kurulmuş olan 2. El alım ve satım firması Kılıç Spot olarak marka değeri kazanması ile birlikte sizlere güvenilir 2. El eşya alım ve satımını benimsetmeyi amaçlamaktayız. İstanbul’un hemen her noktasında verdiğimiz hizmeti Fatih 2. El eşya alım ve satımı konusunda da vermekte ve sizlere güncel çalışma sistemlerimiz ile kalitemizi göstermekten keyif duymaktayız.

Fatih 2. El eşya alım satımında beyaz eşya, mobilya takımı, klasik mobilya, Led TV, bilgisayar, tablet ve klimalar üzerine uzman ekiplerimiz ile işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken, eşyaların sizden sonraki kullanıcıları için de uygun olmasına özen gösteriyoruz. Bu nedenle beyaz eşyaların en fazla 5 yıl kullanılmış olmasına dikkat ederken Led TV ve klimalarınızın da model ve kodlarını görselleri ile birlikte istiyor ve kontrolleri sağladıktan sonra uygun olup olmadıklarını tespit ediyoruz. Buna ek olarak klimaların duvarda monte olması durumlarında sizlere herhangi hiçbir zahmet çıkarmıyor ve alım işlemine geldiğimizde klimaları kendimiz söküyoruz.

Mobilyalarınızın ana iskeletlerinde sorun olmamasına ve çıkmayan leke, sigara yanığı gibi hasarlarının bulunmamasına özen gösteriyoruz. Klasik mobilyalarınızı da değerinde bir fiyatlandırma ile alıp satıyor, antikacı işlevi göstermiyoruz. Bilgisayar söz konusu olduğunda da dürüst çizgimizden ödün vermiyoruz. Masaüstü ve laptop alımı gerçekleştirirken i3 işlemcinin altında olmamalarına ve çalışır durumda olmalarına dikkat ediyoruz.

Fatih 2. El eşya alım ve satımlarının yeni nesil spot anlayışına uygun olarak gerçekleştirilmesi noktasında attığımız adımları takip etmenizi kolaylaştırıyoruz. Her şeyden önce güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerimizi gözetiyor ve çalışma arkadaşlarımızı bu doğrultuda seçiyoruz. Sizlere daha etkili ve daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla da sizlerle WhatsApp hattımız üzerinden iletişim kuruyor ve anlaşmanın sağlanmasının ardından zaman kaybetmeden adresinize geliyoruz. Ödemelerimizi de nakit olarak kapınızda gerçekleştiriyoruz.