blog

Gaziosmanpaşa 2. El Eşya

Gaziosmanpaşa 2. El Eşya alınır satılır

Gaziosmanpaşa 2. El eşya alımı ve satımı konusunda Kılıç Spot firması olarak değerinde alım ve satım gerçekleştirmemiz ve dürüst çizgimiz ile ön plana çıkmaktayız. 2004 yılından bugüne dek gerçekleştirdiğimiz 2. El eşya alım ve satımını İstanbul’un yalnızca Gaziosmanpaşa ilçesinde değil hemen her ilçesinde güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kılıç Spot firmamız bünyesinde beyaz eşya, mobilya takımı, klasik mobilya, klima, bilgisayar, laptop, tablet ve Led TV alım satımı gerçekleştirmekteyiz.

Gaziosmanpaşa 2. El eşya alım ve satımı söz konusu olduğunda her şeyden önce müşteri memnuniyetini öncelemekteyiz. Bu nedenle alım ve satımını yaptığımız eşyaların kullanılabilir ve güncel durumda olmalarına dikkat etmekteyiz. Beyaz eşyaların en fazla 5 yıl kullanılmış olmasına ve çürük ve pas lekelerinin bulunmamasına özen göstermekteyiz. Mobilyalarda sigara yanığı ve çıkmayan lekelerin olmamasına dikkat etmekteyiz. Elektronik aletlerin ise model ve kodları ile birlikte görsellerini talep etmekte ve bu bilgiler doğrultusunda eşyalarınızı kabul etmekteyiz. Klimaların sökme işlemlerini de kendi uzman ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Klasik mobilyaların ise antika mobilya kategorisine dahil olmadığının altını çizmek isteriz. Bu nedenle yüksek fiyatlandırmalardan söz edemeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Gaziosmanpaşa 2. El eşya alım ve satım işlemlerini çok daha güvenilir ve pratik olarak gerçekleştirmek için WhatsApp hattımızı devreye sokmaktayız. Bu sayede satımını yapmak istediğiniz eşyalarınızın bilgi ve görsellerini bize ulaştırmanız durumunda en kısa sürede size dönüş sağlamakta ve fiyat teklifimizi sunmaktayız. Anlaşmanın sağlanması durumunda ise eşyalarınızı adresinizden teslim almakta ve ödemesini nakit olarak yapmaktayız. Kapıda ödeme yöntemimizin yalnızca satıcılar için değil alıcılar için de geçerli olduğunu da söyleyebiliriz.

Kılıç Spot firması olarak 2. El eşya ile eski olan eşya arasındaki farkı gözetmekte ve değerlendirmelerimizi bunun ışığında yapmaktayız. Kullanılabilir olmalarının yanı sıra eşyaların göze hitap etmesini de önemsemekteyiz. 2. El eşya kullanımının yaygınlaşması ile birlikte üzerimize düşen sorumluluğun arttığını fark etmekte ve çalışmalarımızı çok daha güçlü ve etkin kılacak çeşit