blog

Güngören 2. El Eşya

Güngören 2. El Eşya alınır satılır

Güngören 2. El eşya alım satımında öne çıkan firmamız Kılıç Spot, kurulduğu ilk günden bu yana İstanbul’un hemen her semtinde kaliteli, güvenli ve değerinde 2. El eşya alım satımını gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyet derecelerimizi de giderek artırmakta ve müşterilerin taleplerine karşılık olarak yenilikçi hizmetlerimizi devreye sokmaktayız.

Güngören 2. El eşya alım ve satımında beyaz eşya, mobilya takımı, Led TV, klima, klasik mobilya ve bilgisayar, tablet gibi eşyalar üzerinde çalışmaktayız. 2. El eşya satımlarını kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilmek için 2. El eşya alımlarını da aynı titizlikle yapmayı en önemli sorumluluklarımızdan bir tanesi olarak görmekteyiz. Bu nedenle eşya alımlarında kategorilere göre çeşitli değerlendirmeler yapmaktayız.

Beyaz eşyaların en fazla 5 yıl kullanılmış olmasına, pas ve çürüklerinin bulunmamasına, Led Televizyonların ve klimaların model ve kodlarına dikkat etmekte ve çalışır durumda olmalarını talep etmekteyiz. Mobilyaların ağaçlarında kırık ve dökülmelerin bulunmamasına, kumaşlarında ise çıkmayan leke, yırtık ve sigara yanığı gibi izlerin olmamasına ayrıca önem göstermekteyiz. Bilgisayarlarınızın sorunsuz çalışıyor olmalarına ek olarak en az i3 işlemci olmalarını da gözetmekteyiz. Klasik mobilyalarda da değerinde alım ve satım ilkesine sadık kalmaktayız. Antika olarak bir değerlendirme kriterimizin olmadığını da belirtmek isteriz. Ayrıca, klimalarınızın sökme işlemlerini de uzman ekip arkadaşlarımız ile kendimiz gerçekleştirmekteyiz.

Eşyalarınızı satmak istediğiniz takdirde bize getirmenizi ya da bizim gelip görmemizi beklemeniz ve zahmete girmeniz gibi sorunlar ile karşılaşmamanız için WhatsApp hattımız üzerinden hizmet vermekteyiz. İlgili numaralarımız üzerinden bizlere satışını yapmak istediğiniz ürünün görsellerini ve bilgilerinizi göndermenizi talep etmekteyiz. Bunun ardından sizlere en kısa sürede dönüş yapmakta ve fiyat teklifi oluşturmaktayız. Anlaşma sağlandığı takdirde de kapınızdan eşyalarınızı almakta ve ödemeleri de nakit olarak anında yapmaktayız. Böylece güvenilir ve ederine satış ilkelerimizden ödün v