blog

Küçükçekmece 2. El Eşya

Küçükçekmece 2. El Eşya alınır satılır

Kılıç Spot 2. El eşya alım ve satım firması olarak, 2004 yılından bu yana Küçükçekmece de dahil olmak üzere İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken dürüst çizgimizden ödün vermeden, değerinde alım satımı ön planda tutmakta ve elbette müşteri memnuniyetini de hedeflerimiz arasında bulundurmaktayız.

Küçükçekmece 2. El eşya alım ve satımını beyaz eşya, mobilya, led TV, bilgisayar, klima ve klasik mobilya türlerinde gerçekleştirmekteyiz. Bu eşyaların alım ve satımını titizlikle yapmanın yanı sıra sizlerin zaman tasarrufu yapmanızı da öncelik olarak belirlemiş durumdayız. Bu amaçla sizlerle ön görüşmelerimizi WhatsApp hattımızdan sağlamakta ve anlaşmanın sağlanması durumunda eşyalarınızı kapınızdan alarak ödemelerinizi de anında gerçekleştirmekteyiz.

Küçükçekmece 2. El eşya alım ve satımı yaparken Kılıç Spot olarak müşteriler için en uygun olanın ne olduğu üzerine düşünmekteyiz. Bu sebeple eşyaların yalnızca alım değerini değil satış değerini de göz önünde bulundurmakta ve belirli bir standart içerisinde olmaları için çeşitli değerlendirmeler yapmaktayız. Beyaz eşyaların 5 yıldan fazla kullanılmış olmamasına, pas ve çürüklerinin olmasına dikkat etmekteyiz. Mobilyalar söz konusu olduğunda yıl bazlı değil kullanım niteliği odaklı bir değerlendirme yapmaktayız. Mobilya ana iskeletlerinde kırık ve hasar olmamasına, kumaşlarında ise çıkmayan lekeler, sigara yanığı ve benzeri izlerin bulunmamasına özen göstermekteyiz. Klasik mobilyaların ise antika mobilyalar ile aynı konumda olmadıklarını hatırlatmak isteriz. Dolayısı ile antika değerinde değil yalnızca ederinde bir alım yapabileceğimizin altını çizmek durumundayız.

Laptop ve masaüstü bilgisayarların her şeyden önce bir sonraki alıcının işine yarayacak durumda olmalarını gözetmekteyiz. Bu nedenle i3 işlemci altındaki bilgisayarların alımını yapmamaktayız. Led TV alımlarında ise ürünün ilgili model kodlarına göre değerlendirme yapmaktayız. Klimalarınızın ise çalışır durumda olmalarına ek olarak yine model kodlarını ve görsellerini talep etmekte ve fiyatlandırma kriterlerimizi bunlara göre belirlemekteyiz.