blog

Sarıyer 2. El Eşya

Sarıyer 2. El Eşya alınır satılır

Sarıyer 2. El eşya konusunda Kılıç Spot olarak bölgede bütün ihtiyacı karşılayacak profesyonel ve bu alanda uzman çalışma arkadaşlarına sahibiz. 2004 yılından beri İstanbul’un neredeyse her bölgesinde 2. El alım ve satımları dürüst ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra değerinde eşya alım ve satımında da öne çıkmış durumdayız. Bununla gurur duymakta ve her geçen gün daha hızlı ve etkin bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Sarıyer 2. El eşya alımı ve satımı kapsamında beyaz eşya, led TV, klasik mobilya, mobilya takımı, bilgisayar ve klima gibi önemli ve temel ihtiyaç olan eşyaları baz almaktayız. Her şeyden önce eski olanın değil daima kalitesini korumuş olanın peşinde olduğumuzu da belirtmek isteriz. Bu nedenledir ki satılan her eşyanın yeni sahibine de oldukça konforlu gelmesini önemsemekteyiz. Bu amacımıza ulaşmak için satın alım noktasında belirli kriterleri gözetmekteyiz. 

Led TV alımlarında sizlerden, televizyonun arkadaşında bulunan model numarasını talep etmekteyiz. Bunun yanı sıra arızalı ya da piksel sorunu olan televizyonları almamaktayız. Bilgisayar konusunda da oldukça hassas davrandığımızı bilmenizi isteriz. Bilgisayarınızın model numarasını bize iletmeniz durumunda fiyat tekliflerini direkt olarak size iletmekteyiz. Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet ve Macbook ürünleri değerlendirmeye almakta ve i3 işlemci altındaki bilgisayarları kabul etmemekteyiz. 

Klasik mobilya söz konusu olduğunda ise beklentinin yüksek olduğunun farkındayız. Fakat belirtmeliyiz ki, antika değil yalnızca klasik mobilya alım satımı ile ilgilenmekteyiz. Bu nedenle klasik mobilyalarda yüksek fiyatlandırmalar alıcı için de satıcı için de verememekte, fiyatlandırmaları tamamen ürünün kullanılabilir olma durumuna göre belirlemekteyiz. Günümüz mobilya takımlarının da tıpkı klasik mobilyalarda olduğu gibi herhangi bir hasara uğramamış olmasına dikkat etmekteyiz.

Beyaz eşyalarınızın maksimum 5 yıllık olmasına, paslanma ve çürüklerinin bulunmamasına özen göstermekteyiz. Klimalarda ise çalışır durumda olmasının yanı sıra yine model kodunun yer aldığı bölümün görsellerini talep etmekteyiz. Fiyatlandırmanın ardından kabul edildiği takdirde klimanızı direkt olarak gelip almakta ve söküm işlemlerini de kendimiz üstlenmekteyiz.