blog

Şişli 2. El Eşya

Şişli 2. El Eşyalarınız alınır

Şişli 2. El eşya alım satımını titizlikle üstlenen Kılıç Spot olarak 2004 yılından bu yana İstanbul’un neredeyse bütün semtlerinde dürüst, kaliteli ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Bu alanda bilgi sahibi, profesyonel çalışanlar ile sizlere 2. El eşya alımı ve satımı konusunda gereken her türlü desteği en hızlı ve en doğru biçimde ulaştırmayı en önemli amacımız olarak görüyoruz.

Bu amaç ışığında birçok temel eşya gereksinimlerinizi satın alırken 2. El eşyalara olan güvensizliğinizin  ortadan kalkması için titizlikle alımlarımızı yapıyoruz. Belirtmek isteriz ki eski eşyalar için değil yalnızca 2. El eşyalar için hizmet veriyoruz. Şişli 2. El eşya alım ve satımı kapsamında beyaz eşya, klasik mobilya, mobilya takımı, Led TV, klima ve bilgisayarlar ile hizmet sağlıyoruz.

Satın alma sürecini de satış sürecini de olabildiğince hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmek için WhatsApp hattımızı kullanıyoruz. Artık ihtiyacınız olmayan eşyaların bizlere WhatsApp üzerinden görsellerini ulaştırmanız yeterli oluyor. Böylece gidiş gelişler ile zaman kaybedilmiyor. Bizler ise uzman çalışanlarımız ile birlikte atmış olduğunuz görsellerin satım ve alım politikasına uygun olup olmadığını değerlendirdikten sonra mesaj yolu ile sizlere fiyat teklifimizi sunuyoruz. Anlaşmanın sağlanabilmesi durumunda ise eşyalarınızı kapınıza kadar gelip alıyor ve ödemelerimizi de anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Beyaz eşyalarınızın en fazla 5 yıl kullanılmış olmalarına ve pas durumlarının bulunmamasına, mobilyalarınızda sigara yanığı, çizik ve lekeler olmamasına, klimalarınızın ve televizyonlarınızın ise model kod ve numaralarına dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra masaüstü bilgisayar ve laptoplarınızın en az i3 işlemci olmasına da özen gösteriyoruz. Çünkü dürüstlük çizgimizden ödün vermeden, değerinde alım ve satım yapmayı önemsiyoruz. Satın alınacak bir eşyanın bir sonraki kullanıcısı için de oldukça ideal şartlarda olması gerektiği bilinci ile ilerliyoruz.

Şişli 2. El Eşya konusunda Kılıç Spot olarak bu alanda markalaşmayı başarmış firmalardan olduğumuz için mutluluk duyuyoruz. Bunu da müşteri memn