blog

Bağcılar 2. El Eşya

Bağcılar 2. El Eşya Alınır Satılır

Bağcılar 2. El Eşya alım ve satımını, kurulduğumuz ilk günden bu yana dek Kılıç Spot olarak İstanbul’un en önemli semtlerinde gerçekleştirmekteyiz. Alım ve satımlarımızı ise yalnızca belirli bir bölge ile sınırlandırmamakta ve İstanbul’un neredeyse her semtinde aktif olarak, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla beraber özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

Bağcılar 2. El eşya alım ve satımı konusunda beyaz eşya, mobilya takımları, klasik mobilya, LCD Televizyon, masaüstü ve laptop bilgisayarlar, tabletler ve klima gibi eşyalar üzerinde durmaktayız. Bu konuda oldukça hassas davranmakta ve satılan eşyaların, bir başkası için oldukça kullanışlı ve elverişli olmasına dikkat etmekteyiz. Bir sonraki kullanıcı için de değerlendirmelerin yapılabilmesi adına satılmak istenen eşyalarda birtakım hususları göz önünde bulundurmaktayız.

Beyaz eşyalarda en fazla 5 yıl kullanılmış olmasına, çürük ve pas lekelerinin bulunmamasına dikkat ederken mobilya ve takımların ise kırık parçalarının olmamasına ve kumaşlarında sigara yanığı, kalem izi gibi lekelerin bulunmamasına da özen göstermekteyiz. LCD televizyon ve klimaların marka ve model kodlarını kontrol etmekte ve belirli model ve markaların, güncel olmamasından kaynaklı olarak satın alımını yapmamaktayız. Yanlış anlaşılmalara en müsait alanın ise klasik mobilyalar olduğunu görmekteyiz. Antika ile klasik mobilyanın aynı değerlendirmeye tabi tutulmadığını belirtmek isteriz. Kılıç Spot olarak antika alım ve satımı yapmamaktayız. Bu nedenle müşterilerimizin, mobilyalarını yalnızca günümüzdeki ederi fiyatına satabileceğini hatırlatmak isteriz.

Bağcılar 2. El eşya alım ve satımını gerçekleştirmeye ve en kapsamlı hizmeti sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Bütün alım ve satımlarımızı kapıda nakit olarak gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra yalnızca satışını gerçekleştirdiğimiz eşyaları değil satın aldığımız eşyaları da kapınızdan ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde almaktayız. Ek olarak klima vb. söküp takma işlemlerini ise uzman ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Kılıç Spot firması olarak sizlerin günümüz teknolojik gelişmelerinden faydalanmak istediğinizi