blog

Beşiktaş 2. El Eşya

Beşiktaş 2. El Eşya Alınır Satılır

Beşiktaş 2. El eşya konusunda Kılıç Spot firması olarak değerinde alım ve satım gerçekleştirme yolunda tecrübe ve uzman kadromuzla ilerlemekteyiz. 2004 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz 2. El eşya alım ve satımını İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Beşiktaş’ta da güvenle ve hızlı bir şekilde yapabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Kılıç Spot bünyesinde beyaz eşya, mobilya takımı, klasik mobilya, klima, bilgisayar ve Led TV alım satımı gerçekleştirmekteyiz.

Beşiktaş 2. El eşya alım ve satımında hem alıcıların hem de satıcıların haklarını gözetmekte ve bütün çalışma disiplinimizi bu çizgi doğrultusunda ilerletmekteyiz. Her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bu sebeple de alım ve satımlarda özellikle alacak olduğumuz eşyaların belirli niteliklerine ayrıca dikkat etmekteyiz. Beyaz eşyaların en fazla 5 yıl kullanılmış olmasına ve herhangi bir hasarının bulunmamasına özen göstermekteyiz. Mobilyalarda sigara yanığı ve çıkmayan lekelerin yer almamasına dikkat etmekteyiz. Elektronik aletlerin ise model ve kod görsellerini talep etmekte ve bu bilgiler doğrultusunda eşya kabul etmekteyiz. Klimaların söküm işlemlerini ise kendi uzman ekiplerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Klasik mobilyaların ise antika mobilya kategorisine dahil olmadığını belirtmek isteriz. Bu nedenle yüksek fiyatlandırmalara tabi tutulmadığının da altını özenle çizmek isteriz.

Beşiktaş 2. El eşya alım satımını çok daha güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilmek için WhatsApp hattımızı devreye sokmuş bulunmaktayız. Böylece, satımını yapmak istediğiniz eşyalarınızın bilgi ve görsellerini bize ulaştırmanız durumunda en kısa sürede size dönüş sağlamaktayız. Bunun yanı sıra anlaşmanın sağlanmasının hemen ardından eşyalarınızı adresinizden teslim almakta ve ödemesini nakit olarak teslim etmekteyiz. Alıcılar için de anlık olarak ödeme ve kapıya teslim etme imkanlarımız ile müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı hedeflemekteyiz.

Kılıç Spot olarak 2. El eşyanın eski ve kullanılamaz eşya olmadığının bilincindeyiz ve bu ilkeye göre hareket etmekteyiz. Bir sonraki kullanıcı için eşyaları özenle seçmekte ve onların beğeni