blog

Başakşehir 2. El Eşya

Başakşehir 2. El Eşya Alınır Satılır

Başakşehir 2. El eşya alım ve satımında Kılıç Spot firması olarak ilk günden bu yana İstanbul’un birçok semtinde kaliteli, güvenli ve değerinde 2. El eşya alım satımını gerçekleştirmeyi amaç edinmekteyiz. Hizmetlerimizi de bu doğrultuda yapmakta ve yeni nesil 2. El eşya alım ve satımı konusunda yeni ve öncü fikirlerimizle ön plana çıkarak müşteri memnuniyetini artırmaktayız.

Başakşehir 2. El eşya alım ve satımında beyaz eşya, mobilya takımı, Led TV, klima, klasik mobilya ve bilgisayar, tablet gibi eşyalara yer vermekteyiz. 2. El eşya satışlarını kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilmek için 2. El eşya alımlarında titiz bir çalışma yürütmeyi doğru bulmaktayız. Bu çalışmanın kapsamını da eşyaların belirli kategorilerde belirli kriterlere göre değerlendirilmesi olarak belirlemekteyiz.

Beyaz eşyaların maksimum 5 yıl kullanılmış olmasına ve pas lekelerinin bulunmamasına dikkat etmekte, Led TV ve klimaların model ve kodlarını kontrol ederek güncel olup olmadıklarını değerlendirmekteyiz. Mobilyalarınızın kumaşlarında kalıcı leke ve izlerin, sigara yanıklarının olmamasına ekstra özen göstermekteyiz. Bilgisayarlar söz konusu olduğunda ise en temel kriteri i3 işlemci ve üstündeki modeller olarak belirlemiş bulunmaktayız. Klasik mobilyaların değerinde alım satımlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu noktada antikası olarak değil 2. El eşya alım satım firması olarak hizmet verdiğimizin altını çizmek isteriz.

Kılıç Spot firmamız ile Başakşehir 2. El eşya alım ve satımını gerçekleştirmekte ve bunun için artık teknolojik imkanlardan faydalanılması gerektiğine inanmaktayız. Bu nedenle hem zaman kaybını önlemek hem de sizlere daha hızlı dönüşler sağlamak için ön görüşmelerimizi WhatsApp hattımın üzerinden gerçekleştirmekteyiz. İlgili numaramıza eşyalarınızın özellikleri ve görsellerini göndermenizin ardından kısa sürede değerlendirme yapmakta ve fiyat teklifimizi sunmaktayız. Anlaşmanın sağlanması durumunda da anında kapınıza gelerek eşyalarınızı almakta ve ödemelerimizi de nakit olarak gerçekleştirmekteyiz. Klimalarınızın teslim alınması noktasında da sökme işlemlerini ekip arkadaşlarımızca gerçekleştirmekteyiz.