blog

Beyoğlu 2. El Eşya

Beyoğlu 2. El Eşya alınır satılır

Firmamız Kılıç Spot, 2004 yılından bu yana Beyoğlu’nda 2. El eşya alım satımını yapmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması nedeniyle markalaşma sürecini başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktadır. Beyaz eşyadan mobilyaya, bilgisayardan klimaya her türden eşyalarınızın alım ve satımını yaparken gösterdiğimiz özen, size verdiğimiz değerden kaynaklanmaktadır.

Beyoğlu 2. El eşya alım satımını beyaz eşya, mobilya, led TV, masaüstü bilgisayar, laptop, klima ve klasik mobilya üzerinden yapmaktayız. Bütün bunları yaparken firma olarak sizlerin zamanını en tasarruflu şekilde kullanabileceği alternatif yolları da düşünmekte ve uygulamaya koymaktayız. Bu amaçla eski nesil 2. L eşya alım satımına son vermiş bulunmaktayız. Bunun yerine iletişimler hızlı bir şekilde WhatsApp hattımız üzerinden gerçekleştirmekte ve fiyat bilgilerini sizlere buradan anlık olarak iletebilmekteyiz.

Beyoğlu 2. El eşya alım ve satımı yaparken Kılıç Spot olarak müşteriler için en iyisini düşünmekteyiz. Bu amaçla eşyaların alımlarını yaparken, satımı sırasında da müşterileri memnun edebilecek düzeyde birtakım şartların sağlanmasını gözetmekte ve önemsemekteyiz. Eşyaları her şeyden önce belirli kategoriler ile belirlemekte ve bu eşyaların kullanılabilirlik durumlarını değerlendirmekteyiz. Kişisel olarak değil tamamen eşyanın durumuna göre satın alım yapmakta ve fiyatlandırmaları da yine bu şartlara uygunluğu bakımından belirlemekteyiz.

Beyoğlu 2. El eşya alım ve satımı yaparken söz konusu beyaz eşyalar olduğunda eşyaların 5 yıldan fazla kullanılmış olmamasına, pas ve çürüklerinin bulunmamasına ve çalışır durumda olmasına dikkat etmekteyiz. Mobilyalarda ise belirli bir kullanım süresinden çok kullanımın niteliğine odaklanmaktayız. Mobilya parçalarında kırık ve hasar olmamasına, kumaşlarında ise leke, sigara yanığı ve benzeri izlerin bulunmamasına dikkat etmekteyiz. Bunun yanı sıra klasik mobilya alımları da yapmaktayız. Fakat, müşterilerimize antika ile klasik mobilya değerlendirmesinin farklı olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu nedenle ücret ödemelerinde yüksek fiyatlandırmaların olmayacağını de ek olarak belirtmemiz gerektiğini düşünmekteyiz.