blog

Beylikdüzü 2. El Eşya

Beylikdüzü 2. El Eşya alınır satılır

Beylikdüzü 2. El eşya alım ve satımını Kılıç Spot olarak gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. 2004 yılında dürüst, kaliteli ve değerinde alım satım yapmak hedefi ile çıktığımız bu yolda, çizgimizden ödün vermeden ilerliyor ve İstanbul’un neredeyse bütün ilçelerinde kalitemiz ile ön plana çıkıyoruz.

Beylikdüzü 2. El eşya alım ve satımının talep edilmesi üzerine, alımın ya da satımın gerçekleşme süreçlerinin her biri üzerinde titizlikle duruyor ve sorunsuz gerçekleşene kadar sürecin sıkı takipçisi oluyoruz. Her şeyden önce sizleri, zaman kaybetmekten kurtarıyor ve profesyonel ekip arkadaşlarımızın ilgilendiği WhatsApp hatlarına yönlendiriyoruz. Satımını gerçekleştirmek istediğiniz eşyalarınızın görsellerini bizlere iletmenizin ardından sizlere fiyat bilgisi veriyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde ise eşyalarınızı kapınızdan alıyor ve anlaşılan ücreti anında nakit olarak sizlere ulaştırıyoruz. Klima gibi sökülecek durumda olan eşyalarınızı ise bizzat ekip arkadaşlarımız ile birlikte söküyor ve taşıyoruz.

Beylikdüzü 2. El eşya alım ve satımında Kılıç Spot markasının verdiği güven ve kaliteyi bozmamak adına çeşitli kriterler belirliyor ve eşyalarınızı alırken bunlara uygun olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü bu eşyaların eski değil yalnızca 2. El olduğunu ve dolayısıyla bir sonraki kullanıcıyı da memnun etmesi gerektiğini unutmuyoruz. Bu nedenle beyaz eşyaların maksimum 5 yıldır kullanılıyor ve çalışır durumda olmasına, pas ve darbelerinin bulunmamasına dikkat ediyoruz. Mobilyalarda kriterimizi ise çizik ve yırtıkları olmayan, estetik görüntüsünde ve rahatlığında herhangi bir problem bulunmayan mobilyalar olarak belirliyoruz.

Led Tv ve klimaların ise marka ve model kodlarını, görselleri ile birlikte talep ediyor ve değerlendirmemizi bu kodlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarların ise kullanılabilir durumda olmasının yanı sıra i3 işlemci ve üzerinde olmasını önemsiyoruz. Fiyatlandırma kriterlerimizi de sizinle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.

Kılıç Spot’un Beylikdüzü 2. El eşya alımı ve satımı noktasında tercih edilebilir olmasının, süreklilik arz eden pratik ve d