blog

Esenler 2. El Eşya

Esenler 2. El Eşya alınır satılır

Esenler 2. El eşya alım ve satımı noktasında Kılıç Spot firması olarak 2004 yılından beri değerinde alım satımlarımız ve dürüst çizgimiz ile İstanbul’un neredeyse bütün ilçelerinde yeni nesil 2. El eşya alım satımı gerçekleştirmekteyiz. Bunu yaparken de çizgimizden hiçbir zaman ödün vermeden ilerlemekte ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

Esenler 2. El eşya alım ve satımlarımızı yaparken bütün sürecin takipçisi olmaktayız. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile çalışmakta ve ön görüşmeden eşyaların teslim edilip teslim alınmasına kadar her detayı incelikle düşünmekteyiz. Oldukça yoğun zamanlar geçirdiğinizin bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Bu nedenle ön görüşmelerimizi WhatsApp hattımız üzerinden gerçekleştirmekte ve sizlerin zaman tasarrufu yapmasını sağlamaktayız. Satımını gerçekleştirmek istediğiniz eşyalarınızın görsellerini ve ilgili model numaralarını bize iletmenizin ardından sizlere ürüne dair fiyat teklifimizi sunmaktayız. Anlaşma sağlandığı takdirde eşyalarınızı dilediğiniz adresten almakta ve anlaşılan ücreti kapıda nakit olarak tarafınıza ödemekteyiz.

Esenler 2. El eşya alım ve satımında eşyaların sizden sonraki kullanıcıları için de uygun olup olmadığını değerlendirmekte ve bu nedenle eşyalarınızı belirli kriterler sonucunda satın almaktayız. Çünkü satın aldığımız eşyaların eski değil 2. El olduğunu ve bu nedenle bir sonraki kullanıcı için de kullanışlı olması gerektiğini savunmaktayız. Beyaz eşyaların maksimum 5 yıl kullanılmış olmasının yanı sıra sorunsuz çalışıyor olmasına, pas ve çürüklerinin bulunmamasına dikkat etmekteyiz. Mobilyalarda ise leke ve yırtıkların olmamasına, kullanılabilir durumda olmasına önem vermekteyiz.

Led TV ve klimalarınızın marka ve model kodlarının fotoğraflarını istemekte ve değerlendirmemizi bu kodlar üzerinden yapmaktayız. Bunun sonucunda da sizlere eşyanızın eder fiyatını söylemekteyiz. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların da elbette kullanılabilir durumda olmalarına dikkat etmekte ve ek olarak  i3 işlemci ve üzerinde olmasını önemsemekteyiz.

Esenler 2. El eşya alımı ve satımının hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekl