blog

Esenyurt 2. El Eşya

Esenyurt 2. El Eşya alınır satılır

Esenyurt 2. El eşya alım ve satımı konusunda Kılıç Spot olarak 2004 yılından bu yana dürüst, kaliteli ve değerinde alım satımlarımız ile İstanbul’un bütün ilçelerinde ön plana çıkmaktan gurur duymaktayız. Çıktığımız bu yolda çizgimizden ödün vermeden ilerlemekte ve yeni nesil 2. El eşya alım satımını Esenyurt 2. El eşya ile de göstermekteyiz.

Esenyurt 2. El eşya alım ve satımı işlemlerimizi, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için bütün süreci sıkı sıkıya takip ediyoruz. Bu yolda zamanın oldukça değerli olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Böylece sizleri profesyonel ekip arkadaşlarımızın ilgilendiği WhatsApp hattımıza yönlendiriyoruz. Satımını gerçekleştirmek istediğiniz eşyalarınızın görsellerini ve ilgili model numaralarını bizlere iletmenizin sonucunda sizlere ürüne dair fiyat bilgisi sunuyoruz. Anlaşma sağlandığında ise eşyalarınızı kapınızdan alıyor ve anlaşılan ücreti anında nakit olarak tarafınıza iletiyoruz.

Esenyurt 2. El eşya alım ve satımında eşyaların bir sonraki kullanıcı için de uygun olup olmadığını değerlendiriyor ve bu nedenle eşyalarınızı belirli kriterlere tabi tutuyoruz. Çünkü bu eşyaların eski değil yalnızca 2. El olduğunu ve dolayısıyla bir sonraki kullanıcıyı da memnun etmesi gerektiğini savunuyoruz. Beyaz eşyaların maksimum 5 yıldır kullanılıyor olmasının yanı sıra sorunsuz çalışıyor olmasına, pas ve çürüklerinin bulunmamasına dikkat ediyoruz. Mobilyalarda kriterimizi ise lekeleri ve yırtıkları olmayan, kullanılabilir durumda olan mobilyalara uygun olacak bir şekilde belirliyoruz.

Led TV ve klimalarınızın marka ve model kodlarını sizlerden istiyor ve değerlendirmemizi bu kodlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bunun sonucunda da sizlere eşyanızın değerini iletiyoruz. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların da rahatlıkla kullanılabilecek durumda olmalarına ek olarak  i3 işlemci ve üzerinde olmasını önemsiyoruz. Fiyatlandırma kriterlerimizi de sizinle şeffaf bir şekilde paylaşıyor ve anlaşmalar için sizinle direkt olarak iletişime geçiyoruz.

Esenyurt 2. El eşya alımı ve satımını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek istiyor iseniz sizleri 7/24 uzman eki