blog

İstanbul Avrupa 2. El Eşya

İstanbul Avrupa 2. El Eşya Alınır Satılır

Kılıç Spot firması olarak 2004 yılından beri  İstanbul Avrupa 2. El eşya alım ve satımını gerçekleştirmekte ve müşteri memnuniyetinin öne çıkması için çalışmalarımızı güncel tutmaya özen göstermekteyiz. Sizlere verdiğimiz değeri ve önemi, eşya alım ve satımlarımıza da yansıtmakta ve spot eşya anlayışının yeni nesilde de güncel kullanım alanlarını gözetmekteyiz.

İstanbul Avrupa 2. El eşya alım satımını beyaz eşya, mobilya takımları, led TV, masaüstü bilgisayar, laptop, tablet klima ve klasik mobilya üzerinden yapmaktayız. Hayatımızda her şeyin teknolojik gelişmelere adapte olması sonucunda bizler de sizlere daha hızlı ve daha etkili hizmet verebilmek için WhatsApp hattımızı hayata geçirmekte ve sizlerden gelecek mesajlar doğrultusunda hizmet kalitemizi artırmayı hedeflemekteyiz.

İstanbul Avrupa 2. El eşya alım ve satımı yaparken Kılıç Spot olarak eşyaların bir sonraki kullanıcılarını da düşünmekte ve bu amaçla eşya alımlarında birtakım kuralları gözetmekteyiz. Bu değerlendirmeler sonucunda hem eşyalara bir değer biçmekte hem de kullanılabilir durumda olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmaktayız. Beyaz eşyaların 5 yıldan fazla kullanılmamasına ve çalışır durumda olmasına dikkat etmekteyiz. Mobilyalarda ise bir kullanım süresi biçmemekte ve niteliksel değerlendirme yapmaktayız. Mobilya ana iskeletinde herhangi bir hasar olmamasının yanı sıra kumaşlarında geçmeyen lekelerin ve sigara yanığı gibi izlerin olmamasını da önemsemekteyiz. Klasik mobilya alımlarında da değerinde alım ve satım ilkelerimizin dışına çıkmamaktayız. Bu noktada siz müşterilerimize, antikacı olarak hizmet veremeyeceğimizi hatırlatmak isteriz.

Laptop, tablet ve masaüstü bilgisayarlardan ise aktif çalışan bir durumda olmasını beklemekteyiz. İ3 işlemci altındaki bilgisayarların alımını, kullanımı zorlaştırıyor olması nedeniyle yapamamaktayız. Led TV söz konusu olduğunda ise model kodlarına göre alım gerçekleştirmekteyiz. Klima alım ve satımını da yapmakta ve klimalarda da ürün model kodu ve görsellerini talep etmekte, çalışır durumda olma şartlarına dikkat etmekteyiz.

İstanbul Avrupa 2. El eşya alım ve satımında