blog

Sultangazi 2. El Eşya

Sultangazi 2. El Eşya alınır satılır

Sultangazi 2. El eşya alım ve satımında Kılıç Spot olarak amacımız, dürüst ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektir. Bu amaçla çıktığımız yolda 2004 yılından bu yana İstanbul’un neredeyse bütün semtlerinde yeni nesil 2. El eşya alım ve satımını gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşya, mobilya, Led TV, bilgisayar, klasik mobilya ve klimalarınızı değerinde alıyor ve yine bir sonraki kullanıcılarına da sağlam bir şekilde ulaştırıyoruz.

Sultangazi 2. El eşya söz konusu olduğunda firmamızın, sizlere en kolay ve en güvenilir şekilde hizmet vermesinin alternatiflerini sunduğumuzu da belirtmek isteriz. Bu amaçla WhatsApp hattımızı devreye sokuyor ve böylece sizlerle kolayca iletişim kurabiliyoruz. Satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürünün görsellerini WhatsApp hattımızdan bize ulaştırmanız sonucunda fiyat değerlendirmesi yaparak sizlere teklifimizi sunuyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde ise eşyanız ne olursa olsun kapınızdan teslim alıyoruz ve ödemeyi de nakit olarak eşyaların teslimi sırasında gerçekleştiriyoruz.

Sultangazi 2. El eşya alım ve satımında gerek satıcının gerekse de alıcının çıkarlarını gözetiyoruz. Bu nedenle eşyaları belirli standartlar ve şartlar çerçevesinde değerlendirmeye tabi tutuyoruz. Beyaz eşyaların en fazla 5 yıl kullanılmış olmasına ve herhangi bir çürüğünün olmamasına dikkat ediyoruz. Mobilyalarda yırtık, yanık izi ve çıkmayan lekelerin bulunması durumunda ne yazık ki alım işlemi gerçekleştirmiyoruz. Tablet, masaüstü bilgisayar ve laptopların ise en az i3 işlemci olmasını ve sorunsuz çalışır durumda olmasını önemsiyoruz. Klima ve Led Televizyonlarınızın ise çalışır durumda olmasının yanı sıra model kodlarının görsellerini talep ediyor ve değerlendirmelerimizi buna göre gerçekleştiriyoruz

Kılıç Spot’un hızlı ve değerinde satış politikasının sizler için önemli ve değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha artırıyoruz. Klimalarınızın sökme ve takma işlemlerini uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyor ve sizleri bu zahmetli işten de kurtarmış oluyoruz. Ayrıca klasik mobilya alımı da yapıyoruz. Fakat bunların antika kategorisinde değerlendirilmediğini ve bu nedenle yüksek fiyatlandırmaları olmadığını da hatırlatmak istiyoruz.